TESTY Z PRZEPISÓW BRD PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU
NA KARTĘ ROWEROWĄ I MOTOROWEROWĄ

Zestaw testów z przepisów BRD (Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego) jest przeznaczony dla uczniów Gimnazjum nr 1 w Ełku przygotowujących się do egzaminu na kartę rowerową i motorowerową. Uczniowie zainteresowani zdobyciem karty rowerowej  powinni zapoznać się z zestawem 10 testów na kartę rowerową. Zaś ci, którzy chcą przygotować się do egzaminu na kartę motorowerową, muszą opanować zagadnienia zawarte w zestawach na kartę rowerową i motorowerową (20 TESTÓW).
W każdym teście znajdziesz zestaw 25 pytań  z zakresu BRD, w których musisz wskazać właściwą odpowiedź. W zestawach na kartę rowerową tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa. W zadaniach na kartę motorowerową co najmniej jedna odpowiedź jest właściwa, czyli prawidłowa może być jedna lub więcej odpowiedzi.
Jeżeli chcesz sprawdzić poprawność swoich odpowiedzi, wypełnij kartę odpowiedzi (karty odpowiedzi- druk do ściągnięcia) i daj do sprawdzenia swojemu nauczycielowi uczącemu techniki.
SPRÓBUJ SWOICH SIŁ. POWODZENIA!!!

Testy na kartę rowerową

TEST 1 TEST 2 TEST 3 TEST 4 TEST 5